Paskolos skaičiuoklė

Išbandykite, kaip elgiasi skirtingų tipų paskolos. Norėdami pamatyti, kaip skiriasi paskolos mokėjimai, naudokite skirtingas palūkanų normas ir skirtingus paskolos mokėjimo laikotarpius. Palūkanas galite keisti ir paskolos mokėjimo laikotarpiu.

Paskolos suma:

Paskolos palūkanų norma:

Paskolos mokėjimo intervalas:

  1 mėnuo
  2 mėnesiai
  3 mėnesiai
  4 mėnesiai
  6 mėnesiai
  12 mėnesių

Paskolos tipas:

  vienodos išmokos
  vienodos paskolos pagrindinės sumos įmokos

Nustatykite paskolos grąžinimo laiką:

Vienodos paskolos pagrindinės sumos įmokos

Paskolos įmokos pradžioje yra didesnės, o pabaigoje mažesnės. Mokate tą pačią sumą už pagrindinę paskolos sumą, bet mokate skirtingas palūkanas.

Tarkime, kad imate 1000€ paskolą dvejiems metams. Palūkanų norma yra 2% ir mokate kasmet. Pirmaisiais metais pagrindinė paskolos suma yra 500€, o palūkanos - 20€. Antraisiais metais pagrindinė paskolos suma yra 500€ ir palūkanos 10€. Taigi mokate: 520€ ir 510€.

Jei mokėjimo laikotarpiu palūkanų norma padidės, mokėjimai bus didesni. Jei palūkanų norma mokėjimo laikotarpiu mažės, mokėjimai bus mažesni.

Vienodos išmokos

Mokėjimai visą laiką vienodi. Paimkime tą patį pavyzdį kaip aukščiau: paskola dvejiems metams už 1000€ su 2% palūkanų norma ir metiniais mokėjimais. Abu mokėjimai 515,05€. Bendra palūkanų kaina yra didesnė. Taip yra todėl, kad iš pradžių nebus tiek daug paskolos pagrindinės sumos mokėjimo.